Gala „Kobieta sukcesu Warmii i Mazur”

„7 marca 2015r. w sobotni wieczór po raz siedemnasty uhonorowane zostały kobiety regionu z okazji finału plebiscytu „Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur” . Uroczystość odbyła się w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie przy ul. Parkowej.

Laureatką głosowania  internautów została Beata Januszko – Giergielewicz.

Kandydatki do Wyborów Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur zgłaszali przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów. Są nimi panie, które w minionym roku zostały zauważone przez swoje środowiska, otrzymały nagrody w różnych dziedzinach.”

Z lokalnych mediów.

Więcej

25 lat Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie

„Dnia 8 stycznia 2015 r.  o godz. 18.00 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii odbyły się uroczystości 25-lecia Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie.  Ceremonię rozpoczęło uroczyste, wspólne odśpiewanie  Hymnu Polski na tle godła państwowego. Uroczystość prowadziła dr Beata Januszko-Giergielewicz. Po odśpiewaniu hymnu głos przekazała Prezesowi Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej Markowi Zabłockiemu. Swoim uroczystym przemówieniem rozpoczął on oficjalnie całą ceremonię. Następnie Prezes powitał wszystkich wyśmienitych gości, wśród których licznie reprezentowane były władze regionu, przedstawiciele władz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, prezesi innych, zaprzyjaźnionych  izb lekarskich z całej Polski (…)”.

Z Biuletynu Lekarskiego Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej

Więcej

Gramy dla transplantacji

„Gramy dla transplantacji” pod takim hasłem przebiegał II Ogólnopolski Festiwal „Esculap Rock” w Olsztynie w andrzejkowy wieczór 29.11.2014. Impreza ta zwieńczyła udany i owocny XIII Zjazd Lekarzy Warmii i Mazur i zintegrowała w zabawie i tańcu ponad 300 jej uczestników. Publiczność przyznała „Nagrodą Publiczności” za rok 2014 w postaci stylizowanej, kryształowej statuetki z logotypem zwycięskiego zespołu The Doctors. Zespół był w szczytowej formie, poraził słuchaczy energią sceniczną i porcją dobrej muzyki.

Więcej